Відбудеться онлайн обговорення нової Національної стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України проводять серію регіональних онлайн обговорень «Розробляємо нову національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Як повідомляє Секретаріат Кабінету Міністрів України, захід проводиться у зв’язку із завершенням строку реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року №68.

Метою онлайн обговорення є проведення всеукраїнського обговорення напрацьованого робочою групою з питань підготовки проєкту документу Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, а також визначення ключових пріоритетів у сфері сприяння розвитку громадянського суспільства, реалізація яких має відбутися у короткостроковій перспективі.

Заходи проводяться у межах проєкту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати», який реалізовується Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України.

Обговорення відбудеться онлайн на платформі Zoom 19 жовтня за участю представників інститутів громадянського суспільства, науковців, експертів із Херсонської, Львівської, Кіровоградської, Харківської областей (реєстрація учасників здійснюється до 14 жовтня 2020 року (включно) за посиланням.

Підтвердження реєстрації учасника та посилання на онлайн обговорення буде надіслано на вказану в анкеті електронну пошту.

Деталі про подію за посиланням.

У разі виникнення запитань можна звертатися до Анни Леонтьєвої за тел.: (044) 256-62-28, (067) 593-51-31, на електронну пошту leonteva@kmu.gov.ua, або до Анастасії Шовкопляс на електронну пошту: anastasiia.shovkoplias@osce.org.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*