Відбудеться «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків»

Без названия1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в НУ «Львівська політехніка» (корпус №4) на вул. Митрополита Андрея, 3 відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків».

Протягом двох днів в межах фестивалю відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами.

На Фестивалі можна дізнатись про:

  • принципи якісних стосунків до одруження;
  • секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі;
  • місце батька у сучасній сім’ї або як не виховати «матусиного синочка»;
  • як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – тайм-менеджмент для ефективних матусь;
  • як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – «НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та багато іншого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство.

Lviv Family Fest буде корисним для тих, хто лише планує сім’ю; одружених; батьків; психологів; сімейних консультантів; освітян та усіх, хто працює з дітьми; – для кожного, хто бажає будувати міцні, надійні та щасливі стосунки.

Мета фестивалю – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків.

За детальною інформацією щодо фестивалю звертатись до Ольги Матвійчук – співорганізатора «Lviv Family Fest» (тел. 067 77 62 930).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*