Відбудеться чемпіонат Львівської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

8778beacf12f26 квітня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться чемпіонат Львівської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Організатори чемпіонату – департамент освіти і науки облдержадміністрації та Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості.

В інтелектуальних змаганнях візьмуть участь понад 20 учнівських команд з районів та міст області. Учасниками команд є представники молодшої вікової групи (учні 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів) та старшої вікової групи (учні 10-11-х класів та студенти перших курсів навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації).

Переможці чемпіонату Львівської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів будуть нагороджені кубками та дипломами департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Початок заходу об 11.00 год.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*