Відбудетьcя онлайн тренінг щодо особливостей реалізації проєктів з використанням відновлюваних джерел енергії

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження запрошує до участі в онлайн-тренінгу щодо особливостей реалізації проектів з використанням відновлюваних джерел енергії на місцевому рівні.

Тренінг розпочнеться 2 липня о 14:00 год у межах проєкту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні», який реалізується Держенергоефективності спільно з партнерами країн-членів ЄС.

Серед головних спікерів – міжнародні експерти з Австрії та Італії, а також експерти з Держенергоефективності.

Одним з  важливих питань тренінгу буде наявність інструментів комунікації та фінансування для збільшення кількості установок, що працюють з використанням відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива.

Запрошуємо взяти участь керівників та представників органів місцевого самоврядування, а також суб’єктів господарювання області, які провадять свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.

Для участі необхідно зареєструватися до 25 червня за посиланням: https://forms.gle/AC9J3e9RB1wGGCVh9, обов’язково в реєстраційній формі  необхідно вказати електронну адресу, на яку буде відправлено посилання на онлайн тренінг та інструкцію з під’єднання до заходу, а також повідомити департамент про участь в онлайн-тренінгу, надіславши лист з переліком осіб на електронну скриньку: vdelviv@ukr.net.

Контактна особа: Мягкий Сергій Васильович – головний спеціаліст департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності, e-mail: saeevde@gmail.com, тел.: (044) 292-95-68.

Програму додаємо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*