Від продажу права оренди землі місцеві бюджети поповнилися на 2,4 мільйона гривень

Цього року на території Львівської області продано право оренди 54 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 14 років, загальною площею 1358,6 га.

Переможцями у боротьбі за право оренди цих земель вже перераховано 2,4 млн. грн. орендної плати за цей рік до місцевих бюджетів.

“Цього року фахівці Держгеокадастру Львівщини організували вісім земельних аукціонів. Їх результати свідчать про збільшення кількості інвесторів, готових вкладати гроші у ведення агробізнесу на території області”, – відзначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Завдяки аукціонів розмір орендної плати за землю збільшився майже втричі від 0,8 млн грн стартової ціни до 2,4 млн.грн.

Переможцями у боротьбі за право оренди земель на Львівщині переважно стають місцеві агровиробники, відомі сільськогосподарські компанії, агропідприємства, місцеві фермери, які мають багаторічний досвід роботи в аграрному бізнесі. Також одним з орендаторів стало агропідприємство із Закарпаття.

Слід зазначити, що наступний земельний аукціон заплановано на 15 вересня цього року. До продажу права оренди пропонується 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 512,8 га. Земельні ділянки розташовані на території Мостиського (6), Миколаївського(1), Буського (1), Самбірського (3) та Радехівського (2) районів області.

Детальніше з інформацією про пропоновані земельні ділянки, інші земельні аукціони можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру України: http://land.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*