Від COVID-19 на Львівщині одужали вже понад п’ять сотень медиків

В області одужало 516 медиків з 997 інфікованих коронавірусом.

Серед них 316 лікарів, середній медичний персонал – 411, молодший медичний персонал – 176, інший персонал – 94.

«Усі необхідні заходи проведені. Зокрема є медичні працівники, які скеровані на ізоляцію. Також всі працівники, які потребують лікування – амбулаторного чи стаціонарного, проходять його. Хочу зазначити, що наші медики, незважаючи на ризик, продовжують самовіддано працювати і надавати необхідну допомогу хворим», – повідомив  директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Чемерис.

Зазначимо, зідно з рішенням Львівської обласної ради від 04.06.2020 № 1038 «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2020 рік» передбачено надання разової допомоги працівникам комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, у яких підтверджено діагноз захворювання COVID-19 і які пройшли стаціонарне лікування, за період з 12 березня до 05 липня 2020 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*