Великодні подарунки пораненим в АТО

Духовне очищення так само потрібне для бійців, як патрони і зброя в окопах, бо доводиться жертвувати щодня на вівтар Вітчизни те, що є найдорожчим у кожної людини, – її власне життя. Червоний Хрест, хоч і стоїть на позиції нейтралітету у всіх збройних конфліктах, але завжди залишається на боці людяності і гуманізму.

Щоб жоден з військових не був забутий, районні організації Червоного Хреста, у Львівському військово – медичному   клінічному центрі Західного регіону організували посвяту і роздачу пасок пораненим бійцям.

Капелан Центру отець Василь Іванків провів обряд посвяти у лікарняній капличці. Червонохрестівцям вдалося закупити 600 пасок, ще 50 пасок надали львівські пекарі безкоштовно. В урочистостях взяли участь: в.о начальника Львівського військово-медичного клінічного Центру Західного регіону, полковник медичної служби В.В. Зайцев, старшина військової служби, головна медична сестра Центру, голова первинного осередку Червоного Хреста лікувального закладу Л.С. Шеремета, медичний персонал, одужуючі бійці та їх родичі.

Урочистість у військово-медичному  Центрі минула, як одна мить. Але і цей невеликий акт милосердя викликав відлуння у душах присутніх.

«Шлях до Воскресіння пролягає через  Голгофу. – наголошує отець Василь. – Наша держава зараз на цій горі. І щоб захистити “золоте дитинство” своїх малюків, на ній проливають тепер кров їх батьки. Та у великодному псалмі недаремно співається “…Смертію смерть подолав”. Всепереможне Воскресіння для всієї України – не за горами! Перемогу у війні над ворогом нині кує увесь український народ», – підсумував душ пастир.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*