«Великі цілі – досяжні»: Маркіян Мальський взяв участь у Стратегічній сесії із розвитку туризму Львівщини

Про туристичну привабливість Львівщини та розвиток туризму в області говорили сьогодні, 17 грудня, під час Стратегічної сесії «Великі цілі – досяжні». Захід відбувся в Open space «Happy Hub».

Як йшлося під час заходу, туристична привабливість є однією із п’яти стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року. Відтак, стратегічну сесію провели з метою напрацювання ідей розвитку та промоції туристично-курортного потенціалу Львівщини на 2020.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський разом з дружиною.

«Туризм є одним з пріоритетів над якими працює Львівська ОДА, а управління туризму та курортів реалізовує цікаві та креативні ідеї для його популяризації. Наша земля, зокрема Львівщина, має величезний потенціал для розвитку туризму, адже ми маємо чимало здобутків та переваг, які є так званими туристичними магнітами. Це і об’єкти спадщини ЮНЕСКО, бальнеологічні курорти, медичний туризм. А вже від нас з вами залежить, як правильно скористатись цим»,-  зазначив очільник області.

Також Маркіян Мальський побажав учасникам сесії плідних напрацювань, спрямованих на розвиток галузі.

Учасники сесії, а це представники управління туризму та курортів, туристичного бізнес середовища, експерти у сфері туризму, активні туристи – мешканці Львівщини, працювали у 4 фокус-групах «Промоція Львівщини 2020: нові креативні та ефективні рішення», «Аналітика та статистика сфери туризму: визначення туристичної привабливості Львівщини», «Проекти розвитку туризму», «Види туризму: головні акценти 2020».

По завершенні роботи ментор кожної з груп презентував її напрацювання-підсумки обговорення.

«Зустріч передбачає залучення досвіду всіх учасників туристичного ринку з метою конструктивного шторму для появи нових ідей розвитку і промоції туристичного та курортного потенціалу Львівщини на наступний рік», – розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*