Велике будівництво: на Львівщині проводять ремонт дороги Сокаль-Стоянів

У межах проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, триває ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення  О141602 Сокаль-Стоянів.

Середній ремонт  цієї автомобільної дороги  розпочали торік. За рахунок коштів, виділених з державного дорожнього фонду, відремонтували 3,15 км дорожнього покриття в межах населеного пункту с. Бишів.

У 2020 році за рахунок коштів, передбачених з державного дорожнього фонду, продовжуються ремонтні роботи в межах яких планується відремонтувати понад 6 км дорожнього покриття.

Станом на сьогоднішній день на автомобільній дорозі Сокаль – Стоянів завершують роботи з розпушування покриття та розпочали влаштування основи щебенево-піщаної суміші. Найближчим часом заплановано приступити до влаштування нового асфальтобетонного покриття.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація МПП «НАРА» на ділянці від с. Бишів до с. Стоянів.

Ця автомобільна дорога є важливим транспортним сполученням, адже проходить територією двох районів (Сокальського та Радехівського). Сполучає населені пункти з центром ОТГ та з дорогою державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.

Нагадаємо, 1 березня 2020 року в Україні стартував проєкт «Велике будівництво». Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами, такими як: школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*