«ВелоБескиди» перемогли у конкурсі Державного фонду регіонального розвитку

Проект від Львівщини в галузі туризму під назвою «ВелоБескиди» переміг у конкурсі від Державного фонду регіонального розвитку.

Він передбачає будівництво у регіоні населених пунктів Борислав – Східниця – Трускавець – Орів туристичної інфраструктури.

За ідеєю «ВелоБескидів» у цій місцевості мають облаштувати байк-парк, велодоріжки й велотраси різної складності (загалом 34,32 км), прокласти пішохідні туристичні маршрути (загальна довжина 59,64 км). Серед іншого буде і унікальна оздоровча траса-«терренкур», яка передбачає чергування пішохідної прогулянки із фізичними навантаженнями.

«ВелоБескиди» передбачають зведення оглядової вежі на горі Цюхів Верх (приблизно 940 метрів над рівнем моря) поблизу села Орів.

«Регіон, про який йдеться у цьому проекті, це – узгір’я. Він багатий своєю природою. Тут є два бальнеологічні курорти – Трускавець і Східниця, відомий нафтовим промислом Борислав, – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. – Але є потреба в оновленні тутешньої інфраструктури для туризму, оздоровлення, спорту і просто відпочинку. З цією метою подано проект. Хочемо пожвавлювати туризм не тільки безпосередньо в Карпатах, а й у передгір’ї».

Втілювати «ВелоБескиди» планують упродовж 2021 року – з лютого до грудня.

Загальна вартість проекту – 11,8 млн грн (9,44 млн – державний бюджет і 2,36 млн – співфінансування з місцевого бюджету.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*