Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно

Кожен пенсіонер зможе отримати інформацію про власну пенсію, а застраховані особи – про сплачені за них роботодавцями внески за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України.

Вся індивідуальна інформація, в тому числі і персональні дані, що містяться в Держреєстрі, є конфіденційною і не підлягає розголошенню.

Крім того, на порталі багато довідкової інформації, від текстів законодавчих актів до графіків прийому керівництвом Пенсійного фонду і адрес управлінь Пенсійного фонду України в областях. Громадяни зможуть дізнатися, про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Для отримання можливості користуватися послугами веб-порталу у повному обсязі необхідно особисто звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України із заявою та документами:

для застрахованої особи або пенсіонера – паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

для страхувальників – витяг (виписку) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і паспорт уповноваженої особи.

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України http://portal.pfu.gov.ua.

За додатковими роз’ясненнями стосовно веб – порталу електронних послуг просимо Вас звертатися до управління Пенсійного фонду України в Турківському районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*