Відбулася нарада з питань підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство»

Сьогодні, 20 листопада, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського за участі заступника начальника управління державного казначейства у Турківському районі Іванни Блажівської відбулася нарада з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ району з питань підключення до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство». Під час наради йшлося про стан запровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейство» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з місцевих бюджетів району.

Заступник начальника управління державного казначейства у Турківському районі Іванна Блажівська наголосила, що Державна казначейська служба України розпочала повномаштабне впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство» із застосуванням електронного цифрового підпису. Так, вже з початку червня поточного року на всій території України забезпечена можливість безперебійного підключення до системи дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

ПТК «Клієнт казначейства – Казначейство» призначений для надання зовнішнім клієнтам Державної казначейської служби України (розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів) віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів Казначейства для автоматизації процесу виконання бюджетів усіх рівнів. Це дозволить оптимізувати витрати на підтримку цього процесу завдяки відмові від потоку вхідних та вихідних паперових документів, прискорити обробку інформації, скоротити час на казначейське обслуговування бюджетів та зменшити кількість помилок в даних.
По закінченню наради перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський дав відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*