Вчителі можуть переглядати і залучати до навчання 245 електронних версій підручників

20b0cee8fb6cf0663fceaf84b7b592a1

245 електронних версій підручників, серед яких 48 нових підручників для 6 класу, можуть переглядати і залучати до навчання вчителі. Самостійно обирати підручники для навчання вчителям дозволяє перший за всю освітню історію України електронний репозитарій (архів)http://ua.lokando.com/start.php, – повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

На початку вересня в репозитарії очікуються всі підручники для 1, 2, 3, 5 і 6 класів. Саме цей портал буде платформою і для проведення нового конкурсу з відбору підручників для 4 і 7 класів.

Кожен користувач може ознайомитися з покроковою інструкцією, як користуватися репозитаріємhttp://ua.lokando.com/portal/main.php?todo=showObjDataInDiv#objid=102435&type=objectdetail, а також «Як зареєструватися на сайті репозитарію» http://ua.lokando.com/portal/main.php?todo=showObjDataInDiv#objid=102435&type=objectdetail.

Зареєстровані користувачі матимуть доступ не тільки до електронних версій підручників, а й різноманітного навчального матеріалу (аудіозаписи, ілюстрації, тести, конспекти уроків тощо).

Свої пропозиції щодо матеріалів, а також зауваження і побажання щодо користування репозитарієм учителі можуть надсилати на електронну скриньку: bhv.kiev@gmail.com.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*