Вчителі англійської мови поділяться досвідом на Всеукраїнському фестивалі

У рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах “Hello English”.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Мета заходу – забезпечення якісної дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій.

До участі у фестивалі-огляді запрошують педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності. Матеріали потрібно подати на платформу проведення заходу – Освітній портал “Педагогічна преса”.

Подані матеріали братимуть участь у відкритому голосуванні до 10 червня 2016 року включно. Проголосувати можна один раз за обраний дошкільний навчальний заклад із будь-якого регіону України.

З інструкцією щодо розміщення матеріалів та порядку голосування можна ознайомитись за посиланням:http://pedpresa.ua/festival-3 (тел. для довідок: (044) 456-37-11 – видавництво “Педагогічна преса”).

Кращі матеріали фестивалю-огляду презентують у Всеукраїнський День  дошкілля 23 вересня 2016 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*