“Важливим є конструктивний діалог Львівської ОДА з обласними профспілками”, – Оксана Стоколос-Ворончук

15 березня відбулась ІІІ звітно-виборна конференція профспілок.  Участь у заході взяв голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Із вітальним словом до учасників звернулась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, зокрема вона акцентувала увагу на співпраці та конструктивному діалозі Львівської ОДА з обласними профспілками в умовах медичної та освітньої реформи.

“Звичайно, важливим є захист тих, хто має надавати якісні послуги, але, особливо, і захист тих, хто має їх отримувати. Потрібно усвідомити, що легалізація заробітної плати – це освітлення та побудова нових шкіл і садочків в районах області, підвищення заробітньої плати хоча б до рівня 13-15 тисяч гривень  дозволить зупинити трудову міграцію молодих спеціалістів. І саме тоді, спільно, ми збудуємо сильну, багату, європейську Україну”, – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Під час конференції головою Об’єднання профспілок Львівщини вчетверте обрали Романа Дацька.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*