«Важливо, щоб усі території та галузі були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР», – Андрій Годик

У межах конкурсу проєктів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на 2021 рік департамент економічної політики Львівської ОДА підбив проміжні результати. Відтак, органами місцевого самоврядування було подано 192 проєкти на суму понад 2 млрд грн з державного бюджету.

В галузевому розподілі проєктів органів місцевого самоврядування переважають проєкти розвитку соціальної інфраструктури, а саме:

– 84 (44%) в освітній сфері;

– 16 (8%) в галузі охорони здоров’я;

– по 12 у галузях спорту та культури (по 6% відповідно);

– 24 екологічні проєкти (13%);

– 17 у сфері ЖКГ (9%);

– 12 проєктів спрямовані на розвиток туризму та збереження архітектурної спадщини регіону (6%);

– 4 проєкти економічного характеру (2%) та решта галузей – 6%.

За територіальним розподілом проєкти подали всі 20 районів, 9 міст обласного значення і 26 об’єднаних територіальних громад із 41 створеної на сьогодні.

Детальніше в інфографіці.

«Дуже важливо, щоб усі території були збалансовано представлені в конкурсі проєктів ДФРР на 2021 рік. Не менш важливим є і збалансоване галузеве різноманіття. Проєкти мають бути спрямовані на покращення життя громади та її розвитку», – наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зазначимо, що прийом заявок на конкурс проєктів ДФРР завершується завтра.

Додамо, що зміни концепції функціонування ДФРР розглянули в межах вебінару, ініційованого Львівським регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою», за участю представників департаменту економічної політики Львівської ОДА, органів місцевого самоврядування та проєктних менеджерів Львівщини. Під час вебінару наголосили, що основна увага має приділятися розвитковим економічним проєктам або ж проєктам, що найбільше характеризують громади та впливають на вирішення найболючіших проблем, формують спроможну мережу надання публічних послуг в ОТГ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*