«Важливо, щоб пацієнти отримували якісну медичну допомогу, а лікарі працювали у гідних умовах», – Ірина Микичак

10 жовтня у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні відбувся День відкритих дверей з нагоди відзначення Всесвітнього дня психічного здоров’я.

Як зазначила директор департаменту охорони здоров’я  Ірина Микичак, Україна працює над реалізацією Концепції розвитку охорони психічного здоров’я.

«Департамент охорони здоров’я спільно з обласною радою, з депутатськими комісіями та громадськими організаціями також напрацьовує бачення і ми фактично презентуємо свою програму розвитку психологічної допомоги. Вперше у львівській медицині, з 2019 року в обласній програмі розвитку медичної допомоги хочемо виокремити рубрику з цільовим фінансуванням на розвиток психіатричної служби. Тобто хочемо змінити саму якість надання медичної допомоги, умови для пацієнтів та медичного персоналу. В нас велика психіатрична лікарня, багато корпусів, приміщень, багато можливостей, дуже потужний колектив, але самі приміщення є занедбані і потребують великих капіталовкладень», – зазначила  Ірина Микичак.

За словами директора департаменту, психіатричну допомогу потрібно стандартизувати. Лікарі, які працюють і в районах, і в місті, отримували однакового рівня підготовку та користувались однаковими методиками.

У межах заходу презентували проект реконструкції приймального відділення.

«Сьогодні ми презентуємо проект реконструкції приймального відділення. Хочемо облаштувати сучасне приймальне діагностичне відділення, аби набагато якісніше здійснювати лікувально-діагностичні процедури, логістику хворих, збалансувати диспансеризацію і використовувати ліжковий фонд за призначенням. Наявність сучасного приймального відділення це є перший крок у правильному напрямку. Адже, наше відділення функціонує більше 20 років і кількість приміщень не відповідає потребі», – розпочав в.о.генерального директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдан Чечотка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*