Важкоатлети Львівщини – одні з найсильніших в Україні

Днями у Скадовську Херсонської області завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір пам’яті Якова Куценка. На цьогорічних традиційних змаганнях боротьбу вели понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Найуспішнішим у змаганнях серед жінок став виступ львівської важкоатлетки вагової категорії до 48 кг Ольги Заяць. Перевищивши власне досягнення на 9 кг, Ольга Заяць з результатом 130 кг у сумі двоборства здобула срібло й виконала норматив “Майстра спорту України”.

Також успішно завершила змагання майстер спорту України Діана Нагорнюк. У ваговій категорії до 75 кг у чемпіонаті України серед молоді віком до 23 років львівська атлетка здобула срібну нагороду, а у міжнародному турнірі пам’яті Якова Куценка виборола третє призове місце. Результат спортсменки – 73 кг у ривку та 90 кг у поштовху.

Жіноча команда Львівської області посіла 10 місце із 166,5 очками з-поміж 21 жіночої команди з усієї України.

Команда Львівської області серед чоловіків цього року здобула друге командне місце Чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.

З поміж представників Львівщини Артур Гордишинський у ваговій категорії до 69 із результатом 152 кг здобув перше місце. У цій же ваговій категорії успішно змагався 17-річний атлет Олег Махмудов, який зміг вибороти срібні нагороди змагань.

Віталій Олевич здобув бронзові нагороди у сумі двоборства.

Також успішним був виступ Павла Закашевського у ваговій категорії до 105 кг, який виборов бронзову медаль Чемпіонату України серед молоді та Міжнародного турніру пам’яті Якова Куценка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*