Василь Лозинський привітав працівників Трускавецької ГГРЕС з ювілеєм

Сьогодні, 11 грудня, розпочалась конференція «Мінеральні води Трускавця: актуальні питання видобутку, підготовки та збереження їх лікувальних властивостей». Захід присвячений 70-річчю заснування Трускавецької гідрогеологічної режимно-експлуатаційної станції (ГГРЕС).

Привітав учасників конференції перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

“Ви кожен день своєї клопіткою роботою підтримуєте, те, що нам дала природа, допомагаєте розвинути”, – зазначив він.

Також Василь Лозинський у вітальному слові закцентував увагу на важливості розвитку медичного туризму, як частини Стратегії Львівщини до 2027 року.

Василь Лозинський за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної та санаторно-курортної галузі м. Трускавця, від імені голови Львівської ОДА відзначив працівників підприємства.

Відтак, учасники конференції згадають шлях розвитку Трускавецької ГГРЕС та поділяться своїми думками щодо її ролі у функціонуванні, отриманні, обслуговуванні та розвитку Трускавецького родовища мінеральних вод. У програмі заходу запланували виступи спеціалістів галузі та дискусії представників профільних організацій.

Окрім того, для ознайомлення з наявним станом споруд та обладнання, які обслуговують гідромінеральну базу Трускавця, організують екскурсію на Трускавецьке родовище мінеральних вод та розсолів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*