Василь Лозинський із робочим візитом відвідав шахту «Надія»

Сьогодні, 21 жовтня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський із робочим візитом відвідав ПАТ «Шахта «Надія», де зустрівся з в.о. директора підприємства Юрієм Благутою та головою профспілки Русланом Віхотем.

В межах візиту Василь Лозинський ознайомився з роботою шахти. Також відбулось обговорення нагальних питань господарської діяльності, а також проблемних питань роботи підприємства.

Довідково:

Шахта №9 «Великомостівська» здана в експлуатацію 1 жовтня 1962 року з проєктною потужністю 450 тис тонн вугілля в рік відповідно з подобовим видобутком в 1 500 тонн.

У 1997 році шахта №9 «Великомостівська» була перейменована у ДВАТ «Шахта «Надія» та їй надано статус самостійності з прямим підпорядкуванням Міністерству палива і енергетики України.

У 2003 році ДВАТ «Шахта «Надія» вийшла зі складу ДХК «Львіввугілля»  і працює під прямим підпорядкуванням Мінвуглепрому України.

З 2003 року підприємство працює без державної фінансової підтримки. За власні кошти поповнюються основні фонди, виробничий процес забезпечується необхідними матеріалами, запасними частинами, що позитивно позначається на результаті праці, а також утримується соціальна сфера.

За час роботи підприємства видано на-гора понад 30 млн тонн вугілля та пройдено більш як 360 км гірничих виробок. Відмінною рисою ефективного управління діяльності шахти являється приріст ціни над собівартістю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*