Василь Гакавчин привітав освітян району з початком нового навчального року

DSCN4585

27 серпня в Турківському НВК №2 пройшла традиційна серпнева конференція педагогів, на яку з’їхалися працівники освітянської ниви з усього району.

В конференції працівників освіти Турківського району взяли участь: директор інституту фізики і математики ДДПУ ім.І.Франка  Василь Бойчук, голова Турківської районної державної адміністрації  Василь Гакавчин, голова Турківської районної ради Василь Дребот,  міський голова м.Турка  Ігор Касюхнич та сільський голова Ластівківської сільської ради Іван Ющишин .

Робоча частина пленарного засідання розпочалася з доповіді завідуючого відділом освіти Михайла Кропивницького. В районі зріс процент охоплення дошкільною освітою в порівнянні з минулим роком, зазначив Михайло Кропивницький.  Йшлося про будівництво шкіл, оздоровлення дітей району. Акцентував увагу також на розвитку комп’ютерної освіти вчителів, збереження здоров’я дітей. 

Також із вітальним словом виступив голова  райдержадміністрації  Василь Гакавчин, який наголосив: «У 2014 – 2015 н. р. робота відділу освіти буде спрямована на підвищення якості освіти, забезпечення рівного доступу до неї, запровадження інноваційних технологій, оптимізацією мережі навчальних закладів з врахуванням перспектив та потреб суспільства, формуванням новинок здорового способу життя у школярів, збільшення кількості дітей, охоплених дошкільною освітою».

Дякували освітянам за проведення належних ремонтних робіт навчальних закладів району. Також було визначено основні напрямки роботи педагогів у новому навчальному році.

Про здобутки у дошкільній освіті та про втілення базових програм говорили на конференції педагоги району. Не оминули й проблем, що переважно стосуються матеріального забезпечення закладів освіти. Компетентний підхід в освіті має бути пріоритетним в навчанні вважають педагоги шкіл району. А також на серпневій конференції акцентували увагу на впровадження інноваційних технологій. Докладніше зупинились на  досягненнях в предметних олімпіадах. Про особливості навчання та виховання дітей у інтернаті.

DSCN4581

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*