Василь Бахмацький взяв участь в урочистому відкритті Осінньої Академії НАТО

bahmacСьогодні, 3 жовтня, в Львівському національному університеті ім. І.Франка розпочалась щорічна Осіння Академія «НАТО у безпековому середовищі, що розвивається». У відкритті академії взяв участь заступник голови Львівської ОДА Василь Бахмацький.

У своєму вітальному слові Василь Бахмацький відзначив, що цей захід є знаковою подією для Львівщини, адже саме тепер, коли Україна готується підписати Угоду про Асоціацію з ЄС, нам необхідно відповідати європейським цінностям, стандартам та нормам, у тому числі й у сфері безпеки.

За його словами, сьогодні світ стоїть перед багатьма нелегкими викликами, які часто бувають не прогнозованими: «Нам слід використовувати той позитивний досвід, який вже є у світі, аби відповідати на всі вимоги часу», – сказав В. Бахмацький.

Заступник голови ОДА побажав учасникам Академії приємного перебування на Львівщині та корисної й плідної роботи.

Зазначимо, в рамках заходу голова Львівської ОДА Віктор Шемчук та директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська підпишуть Меморандум про співпрацю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*