“Ваші успіхи в проведенні реформ вражають”, – Даріуш Розатті

Сьогодні,  17  вересня, голова Львівської облдержадміністрації  Олег Синютка зустрівся із представниками Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом. У зустрічі взяли участь співголова Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС Микола Княжицький, голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгреллі, співголова ПКА Україна-ЄС Даріуш Розатті, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин тощо.

В межах зустрічі очільник області подякував Парламентському комітету за вибір Львівщини для проведення засідання та наголосив на важливості підтримки України на її шляху реформування з боку ЄС.

«У впровадженні реформ для нас дуже важливо відчувати підтримку цивілізованого світу. На цьому шляху ми уже відчуваємо перші успіхи і ми ними пишаємось, адже вони покращують добробут людей. У контексті проведення реформ, зокрема, децентралізації, не менш важливо для нас мати навчальні програми, де можна навчати лідерів, які братимуть на себе відповідальність», – зазначив Олег Синютка.

Під час розмови сторони також порушили питання боротьби з корупцією.

«Наше завдання, перебуваючи тут, подивитись як виконується договір про асоціацію. І мушу визнати, ми бачимо значний прогрес у виконанні деяких рекомендацій. Ваші успіхи в проведенні реформ вражають. Окрім того, приємно відчувати проєвропейські настрої. Очевидно, що ви розумієте переваги у співпраці з ЄС та можливості від такої співпраці для своєї країни», – наголосив співголова Парламентського комітету Україна ЄС Даріуш Розатті.

В межах зустрічі сторони також порушили питання потенційного збільшення митних переходів та розширення підтримки ЄС у програмах розвитку карпатського регіону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*