Ваша думка неодмінно повинна бути підкріплена щоденною працею, – Олег Синютка під час Форуму ідей

Сьогодні, 1 грудня, стартував перший день Форуму ідей.

Зазначимо, що Форум ідей – це підсумок обласного проекту “Ідея змінює країну”, який тривав протягом двох місяців.

Участь у заході беруть 25 кращих учасників обласного проекту «Ідея змінює країну».

Присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Я дуже хочу, щоб обов’язково ваші ідеї втілилися у реальність. Ніколи не опускайте руки. Тому, що той, хто зупиняється – неодмінно програє. Я хотів би привітати тих, чиї проекти стануть переможцями. А тим, чиї проекти необхідно буде доопрацювати, у бажаю у жодному випадку не зневірюватися, а наполегливо працювати далі. Усе залежить тільки від вас, від того наскільки ви у цьому житті зможете чітко відстояти власну ідею. Але пам’ятайте, що ваша думка неодмінно повинна бути підкріплена щоденною працею», – зазначив очільник Львівщини.

Нагадаємо, що перші зустрічі із старшокласниками та молодими активістами Львівської області стартували в жовтні 2018 року.

За цей час організували 11 поїздок у райони Львівської області, близько 50 тренінгів для майже 2000 молодих людей.

Цьогоріч учасники запропонували 1177 ідей проектів, за результатами яких, було відібрано кращі, які учасники і представлять на Форумі.

Відтак, впродовж двох днів молодь буде працювати над своїми проектами, а ментори та експерти допоможуть їм належним чином оформити та презентувати свої ідеї під час відкритого захисту.

Серед поданих ідей, зокрема, представлені такі: «Клас мрії», «Фестиваль вуличної їжі», «Мистецька студія», акція «Краще віддай, а не викидай», «Дошка ідей», «Creative school», «Креативна студія», «Острів дитинства», «Тренінгова школа», «Школа бізнесу», «Танець твого настрою», «Міні-табір для жіночого розвитку», «Центр активної молоді», «Інтерактивна карта міста», «Мистецька виставка», «Поезія в місті», та ін.

Триватиме Форум ідей до 2 грудня.

Організатори – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Львівський обласний молодіжний центр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*