Вадим Гураль привітав прикордонників з професійним святом

DSC_4013 

Сьогодні, 28 травня, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль взяв участь в заходах з нагоди святкування Дня прикордонника, які проходили у Львівському палаці культури залізничників.

У вітальному слові Вадим Гураль від імені голови Львівської ОДА привітав головнокомандувачів, весь особовий склад та гостей з святом та побажав наснаги, здобутків у службі та непорушного кордону.

«Форпостом нашої держави є кожен прикордонник на своїй службі. З історії ми бачимо, що завжди прикордонник зустрічав ворога не просто як захисник держави, а шквально, до останньої краплі крові, щоб жодна нога ворога не ступала до нашої держави» – зазначив заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації.

Вадим Гураль також вручив Почесні грамоти облдержадміністрації за сумлінне виконання обов’язків високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу охорони держаного кордону та з нагоди Дня прикордонника кращим працівникам прикордонної служби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*