Вадим Гураль провів засідання Комісії з визначення порядку використання та розподілу коштів на придбання житла для чорнобильців

DSC_50171

12 червня у Львівській ОДА відбулось перше засідання Комісії  з визначення порядку використання та розподілу коштів на придбання житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Очолив роботу Комісії заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Вадим Гураль.

Зазначимо, що згадана Комісія створена відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від «10» червня 2013 року № 336/0/5-13, яким також й затверджено її склад.

Присутні на засіданні обговорили проект Положення про Комісію, зокрема було розглянуто основні питання щодо її функцій та повноважень. Одноголосно було вирішено прийняти це Положення за основу, врахувавши усі зауваження та пропозиції, що були запропоновані членами Комісії, для його подальшого затвердження.

Також було обговорено питання щодо визначення сімей, які цьогоріч  матимуть змогу отримати житло, та критерії їх відбору за програмою КПКВ 3201200 «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Зазначимо, що за інформацією заступника директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Яковець, на території області зареєстровано 924 сім’ї, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, котрі потребують придбання житла та поліпшення житлових умов.

Під час засідання Вадим Гураль наголосив на тому, що придбання житла, а особливо для людей пільгових категорій, завжди перебуває на особливому контролі, тому запропонував здійснити детальну перевірку місць реєстрації усіх пільговиків у населених пунктах Львівщини.

За результатами засідання було вирішено доручити керівникам райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення до 18 червня здійснити перевірку даних щодо місць реєстрації громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та перебувають у черзі на отримання житлових приміщень, а також подати її для узагальнення до департаменту соціального захисту населення ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*