В Українській Академії Лідерства – перший випуск

Сьогодні, 26 червня, відбувся випускний вечір в Українській Академії Лідерства. Після 10 місяців навчання студенти зібрались на святковому дійстві, аби пригадати усі свої уроки та подякувати менторам, які працювали з ними увесь цей час. В урочистостях взяли участь представники Міністерства освіти, Львівської ОДА, фонду WNISEF, викладачі, батьки та друзі випускників.

Під час навчання студенти мали можливість поглибити знання в історії, пізнали як формується підприємницький рух на Львівщині, слухали лекції провідних українських науковців та фахівців різних галузей. У листопаді студенти їздили до Ізраілю, аби дізнатися як розбудувати успішну державу. А в травні студенти здійснили поїздку до урядових установ Європейського Союзу. Окрім того, брали участь у благодійних програмах для безхатченків, дітей-сиріт та безпритульних тварин. Провели екологічну акцію очищення від сміття Брюховицького лісу.

«Ці молоді лідери прагнуть змінити країну. І після того, як вони здобудуть фах, вони почнуть великі зміни. Вони ставитимуть перед собою великі цілі і  досягнуть успіху», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Із 39 цьогорічних випускників Академії є лише 8 львів’ян. Інші студенти задля навчання приїхали із Харкова, Слов’янська, Івано-Франківська, Чернівців та інших міст.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*