В Україні запрацював сайт за контролем державних закупівель DoZorro

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило новий сайт DoZorro, мета якого – моніторинг закупок у системі електронних торгів ProZorro. На порталі можна обговорювати конкретний тендер із потенційними та наявними постачальниками.

Про це повідомили в департаменті економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, на порталі DoZorro об’єднуються зусилля держави, бізнесу, контролюючих органів та громадськості. Ресурс зібрав найкращі світові та українські методики виявлення порушень в сфері державних закупівель.

Усі учасники порталу отримують доступ до реальних дієвих юридичних інструментів оскарження сумнівних закупівель. Так, учасники тендерів зможуть оцінювати своїх партнерів по угодах і залишати розгорнуті відгуки. На основі цієї інформації буде автоматично формуватися рейтинг. А з профайлу кожного з них буде зрозуміло, наскільки конкретний користувач системи є добросовісним постачальником або замовником.

Портал DoZorro створено та  адмініструється організацією Transparency International Україна. Він напряму під’єднаний до бази даних ProZorro. Перехід до функцій порталу є доступним з електронних майданчиків підключених до ProZorro.

Нагадаємо, що на сайті ЛОДА працює рубрика “Публічні закупівлі”, яка допомагає відвідувачам краще зорієнтуватися в роботі системи електронних закупівель ProZorro.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*