В Україні запрацювала система електронних послуг у сфері держреєстрації підприємців

Міністерство юстиції України запровадило систему електронного сервісу у сфері державної реєстрації підприємців та спростило механізм надання відомостей з Єдиного державного реєстру. Зокрема, тепер через Інтернет можна не лише зареєструвати юридичну або фізичну особу-підприємця, а й отримати різного роду довідки, витяги і виписки, пов’язані із діяльністю суб’єкта підприємництва.

Як наголошується у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 18 березня, документи, отримані з Реєстру в електронній та письмовій формах, матимуть однакову юридичну силу.

Для цього достатньо просто із сайту Міністерства юстиції зайти на відповідний портал, зробити замовлення на формування потрібної довідки чи витягу, оплатити цю послугу за допомогою платіжної карти. Після цього потрібний документ буде сформований у режимі он-лайн, і його можна роздрукувати як офіційний. Згідно із дерегуляційним законодавством статус офіційних надано документам, які формуються електронною системою, і яким присвоюється унікальний номер.

Замовлення щодо формування необхідного документу з реєстру підприємств можна буде зробити за максимально розширеним переліком для пошуку: назвою компанії, інформацією про засновників, інформацію про директорів, за відповідним кодом. У разі, якщо документ знадобиться повторно, підприємець може знову його роздрукувати, скориставшись унікальним номером.

Очікується, що це зекономить багато часу для підприємців. Адже раніше на те, щоб потрапити до реєстратора і отримати потрібний документ доводилось витрачати дуже багато часу. Сьогодні ж це зробити значно простіше.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*