В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія щодо євроінтеграції «EUКраїна»

Сьогодні, 21 грудня, стартує інформаційна кампанія «EUКраїна». Проект ініційовано Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та проекту ЄС «Association4U». Мета інформаційної кампанії – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції та продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

«Євроінтеграція – це про реальні позитивні зміни в житті людей, в які втілюються реформи та зобов’язання Уряду в межах Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, – коментує старт кампанії Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. – Європейська інтеграція стосується всіх аспектів нашого життя – це краща освіта, більші можливості для українського бізнесу, зручні адміністративні послуги, захищені права споживача, якісні продукти на полицях магазинів. Кожен українець може пришвидшити рух України до ЄС, якщо буде слідувати європейським стандартам та цінностям. Саме тому ми запускаємо нову інформаційну кампанію, аби розповісти українцям, як імплементувати євроінтеграцію в кожен аспект нашого щоденного життя».

Урядова кампанія EUКраїна розповідає про 6 базових європейських цінностей, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Більше про кампанію EUКраїна та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням. 

Нагадаємо, що цьогоріч Львівщина посіла перше місце серед областей України у рейтингу європейської інтеграції. Таке почесне звання область займає вже вдруге. Ґрунтовну працю підготували аналітики центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Високі показники Львівщина продемонструвала у напрямках ширшого партнерства, приросту експорту, ремонту доріг державного та місцевого значення.

Зокрема Львівська область стала абсолютним лідером за кількістю чинних торік угод з органами місцевого самоврядування країн-членів ЄС.

«Курс на європейську інтеграцію є природним наслідком здобуття Україною незалежності. Його мета – створення шляхом масштабних внутрішніх перетворень умов для входження до спільноти європейських розвинутих країн. І на сьогодні цей курс – домінантний, як у зовнішній, так і внутрішній політиці нашої держави. Звісно, не є винятком і Львівщина. І результат рейтингу тому доказ. Ми його досягли завдяки скоординованим, спільним діям Уряду, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Результат цьогорічного рейтингу ми розглядаємо як орієнтир для наших подальших кроків і дій у напрямку євроінтеграції», – зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

Додамо, що аналітична команда «Нової Європи» здійснила ґрунтовний аналіз 50 індикаторів із 9 сфер та на їх основі склала рейтинг європейської інтеграції українських областей за 2019 рік.

Документ «Євромапа України-2» став продовженням минулорічного дослідження Центру «Нова Європа», що оцінювало поступ регіонів у європейській інтеграції за 2014-2018 роки.

Довідково

Згідно з дослідженням Київського міжнародного інституту соціології, для 46,6 % українців євроінтеграція означає зміну якості роботи держави: зручні послуги, повага до громадянина, забезпечення всіляких умов для гідного життя та праці, для 38,1% – це життя за стандартами Євросоюзу: соціальними, економічними та правовими. 42,1 % вважають, що Президент України є голосом/обличчям євроінтеграції. Також 24,6 % опитаних не пов’язують конкретні реформи, що наразі відбуваються в Україні, з курсом країни на членство в ЄС.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*