В Україні розпочався призов

Весняний призов на строкову військову службу стартував 5 травня в Україні і триватиме до 30 червня. Ці терміни визначені Указом Президента від 29 березня 2016 року.”Визначити на 2016 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 5 травня – 30 червня;  жовтень – листопад. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу “, – йдеться в документі.

Президент доручив Кабінету міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2016 році, а також разом з обласними та Київською міською державними адміністраціями забезпечити виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2016 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*