В Україні продовжили третій тур вакцинації від поліомієліту

В Україні на тиждень продовжили третій тур додаткової вакцинації від поліомієліту. Про це у п’ятницю, 12 лютого, розповіла на прес-конференції перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.

“Наразі ситуація зі спалахом поліомієліту є серйозною загрозою для втрати Україною статусу країни, вільної від цієї недуги. Це – небезпечна хвороба, від якої не існує ліків. Єдиний захист – вакцинація, – наголосила Олександра Павленко. – Вакцина, яку використовують в Україні – це гуманітарна допомога від канадського уряду та Євросоюзу”.

За її словами, МОЗ зобов’язалася перед європейською спільнотою вакцинувати 95% дитячого населення. “У першому та другому турі по Україні ми досягли близько 70% вакцинування. У третьому – цей показник є меншим через епідемією грипу, яка спостерігалася в усіх областях країни, – Тому медики прийняли рішення продовжити третій тур вакцинації ще на тиждень”.

Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Богдан Чечотка, на Львівщині є достатня кількість вакцини і вона доступна на безоплатній основі. Він також закликав не зволікати з вакцинуванням, адже це не лише здоров’я наших дітей, а й країни вцілому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*