В Україні можуть створити державний фонд розвитку громадянського суспільства

Основні напрями та тенденції державної підтримки розвитку громадянського суспільства на 2015-2020 роки за “круглим столом” нещодавно обговорили у Львові експерти ОБСЄ та представники громадських об’єднань.

Зокрема, учасники дискусії розглянули питання щодо надання державної фінансової допомоги громадським організаціям на конкурсній основі. Йшлось про можливість створення в Україні державного фонду розвитку громадянського суспільства.

Таку пропозиції підтримав й заступник керівника Головного департаменту внутрішньої політики Адміністрації Президента України Олександр Ярема, який також взяв участь в обговоренні.

Основним завданням державної політики у цьому напрямку також повинно стати спрощення умов створення і реєстрації організацій громадянського суспільства. На переконання експертів ОБСЄ, серед можливих кроків – це створення “єдиного вікна” та розширення переліку організацій, які не є платниками податку на прибуток.

Зазначимо, що Круглий стіл “Громадянське суспільство та держава: обговорення пропозицій щодо Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні” відбувся у рамках проекту ОБСЄ “Вдосконалення Національної стратегії громадянського суспільства в Україні” за підтримки Адміністрації Президента України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*