В Турківському віддленні Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

 24 травня, в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На тему: «Електронні сервіси для платників податків. Застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Електронна податкова звітність»

На запитання платників податків, які зателефонували, відповідав завідувач сектору обслуговування платників Турківського відділення Іван Рибчич.

Наводимо деякі питання, які цікавили платників:

Запитання. Чи потрібно застосовувати РРО ФОП – платникам єдиного податку при здійсненні діяльності?

Відповідь. Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи; другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Запитання. В який строк необхідно отримати нові електронні ключі у разі зміни керівника підприємства?

Відповідь. Якщо у платника податків виникають зміни облікових даних, тобто змінюється керівництво (директор, головний бухгалтер або особа, уповноважена вести бухгалтерський облік), то у строк до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів на посадових осіб платника, які мають право підпису документів, та переукласти договір «Про визнання електронних документів».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*