В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулася зустріч з представниками громадськості

Вже вкотре за останній час у приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ відбулась чергова зустріч заступника начальника – начальника Турківського відділення Марії Павлович з активними і відомими представниками інститутів громадського суспільства Турківщини.

Спочатку очільниця Турківського відділення Самбірської ОДПІ повідомила про певні перемоги податківців на ниві виконання бюджетних призначень. Не обминув і той факт, що динаміка фактичних бюджетних надходжень за три місяці 2017 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року має позитивний характер.

Далі у ході зустрічі розглянули чималий ланцюжок питань роботи фіскальної служби у новому форматі, питань щодо розвитку малого та середнього бізнесу, надання послуг з адміністрування податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та інших податкових питань, які турбують громадськість і бізнес – спільноту. Склали дорожню карту подальшої співпраці податківців з громадськими активістами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*