В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась зустріч з представниками малого та середнього бізнесу

Чергова зустріч у форматі «круглого столу» відбулась за участі Заступника начальника-начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович з представниками бізнесу міста та району.

В ході зустрічі начальник відділення приділила значну увагу питанням змін та перспективам у роботі фіскальних органів, які спрямовані на забезпечення прогресивних та раціональних умов ведення бізнесу.

Підприємці висловили загальну думку про переваги подання звітності у електронному вигляді, а також про комфортність у роботі при використанні електронних сервісів Державної фіскальної служби.

Під час заходу Марія Павлович також звернула увагу присутніх на зміни податкового законодавства та порядок адміністрування окремих податків та зборів.

На завершення зустрічі Марія Павлович подякувала всім за плідну співпрацю та запевнила представників бізнесу у підтримці та наданні необхідної професійної допомоги у питаннях роз’яснення та застосування податкового законодавства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*