В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась зустріч з представниками бізнесу

Під час зустрічі  було обговорено багато питань. Стосувалися вони як роботи податкових органів, так і адміністрування податків і зборів. Учасникам розповіли про підсумки діяльності Турківського відділення Самбірської ОДПІ за січень-жовтень 2016 року, про реформу державної фіскальної служби, про легалізацію робочих місць.

Особлива увага  під час проведення  заходу приділялась проблемам наповнення місцевих бюджетів та  упередженню порушень  податкового законодавства. Податківці ознайомили присутніх з нюансами нарахування та сплати податку  на землю, на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку.

Заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марія Павлович, звертаючись до присутніх,  відзначила, що колектив відділення відкритий для вирішення та обговорення з платниками податків усіх питань, що стосуються здійснення суб’єктами господарської діяльності. «Ми прагнемо вести відкритий й конструктивний діалог та досягти повного порозуміння», – підкреслила вона.

Під час зустрічі відбулася дискусія на тему виплати легальної заробітної плати. Фахівці фіскальної служби закликали платників працювати тільки у правовому полі, не порушуючи законодавство про працю.

Також нагадали про застосування електронних сервісів від ДФС України, які розміщені на веб-порталі за адресою: www.sfs.gov.ua.

На завершення зустрічі всі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та мали можливість обговорити проблемні питання, які виникають під час ведення бізнесу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*