В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ приділяють пильну увагу легалізації заробітної плати

скачанные файлы (3)Нещодавно в приміщенні Турківської  РДА за участі заступника начальника – начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ – Павлович М.І., відбулась нарада з питання рівня заробітної плати та недопущення її виплати в конвертах. В нараді прийняли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів державної влади, правоохоронних органів та прокуратури.

Особливості економічних процесів, які відбувались впродовж останніх років, створили умови для приховування доходів суб’єктами господарської діяльності. Головними причинами зменшення надходжень до бюджету є виплата заробітної плати нижче мінімально встановленого рівня та відсутність повного обліку трудових ресурсів.

Керівник Турківського відділення  повідомила, що з метою активізації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, для зменшення кількості суб’єктів господарської діяльності, які за результатами податкової звітності нараховують та виплачують заробітну плату у розмірі, нижче законодавчо встановленого мінімального рівня, діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати. На засіданні розглядалося питання щодо удосконалення роботи робочої групи. За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*