В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ провели сеанс зв’язку «гаряча лінія» з питань декларування доходів громадян

19.04.2016 року було проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» за участю завідувача сектору доходів і зборів з фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС в Львівській області Любов`ю Волчанською.  Під час «гарячої лінії», платники податків мали можливість отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання.

Найбільше громадян цікавили питання щодо подання декларації при отриманні спадщини, якщо податок вже був сплачений до нотаріального оформлення.

Як зазначила Любов  Волчанська, при успадкуванні майна нотаріус контролює сплату податку на доходи фізичних осіб та військового збору тільки у разі, якщо спадкоємець є нерезидентом. У цьому випадку нотаріус видає свідоцтво на право на спадщину тільки при наявності документа про сплату податків.

Якщо спадкоємець є резидентом України, він зобов’язаний подати річну декларацію та до 1 серпня заплатити податки. Декларацію можуть не подавати спадкоємці, які отримали спадщину від родичів першого ступеня споріднення.

Також, надходили питання щодо отримання податкової знижки при навчанні за контрактом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*