В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ активно протидіють нелегальним трудовим відносинам

Про результати роботи з легалізації  трудових відносин та заробітної плати йшла мова під час чергової зустрічі  заступника начальника – начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марії Павлович  з представниками бізнесу .

Звертаючись до присутніх вона зазначила, що основним бюджетоутворюючим джерелом місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень-квітень  поточного року платниками Турківського району  було перераховано 10,3 млн. цього податку, відтак, у зростанні суми надходжень ПДФО мають бути зацікавлені всі. Зростання  надходжень з даного виду платежу включає в себе роботу в частині: збільшення фонду оплати праці; залучення новостворених платників; легалізації робочих місць та заробітної плати.

Утім непоодинокими є факти виплати заробленого у „конвертах”. Тому фахівцями відділення постійно проводиться робота, спрямована на встановлення та розвиток цивілізованого ринку праці. Керівництвом відділення проводяться особисті зустрічі з суб’єктами господарської діяльності та досконало аналізуються причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня. Запрошені на  такі зустрічі надають пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі  нижче мінімальної, розповідають про вжиті заходи щодо її підвищення. Також кожному роботодавцю встановлюються терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної  плати.

Так,  з початку поточного року при здійсненні контролю за правильністю нарахування заробітної плати та утримання  з неї податків та зборів суб’єктами господарювання  донараховано ПДФО у сумі 38,2 тис. грн.. За результатами проведених масово – роз’яснювальних заходів серед новостворених суб’єктів господарювання, види діяльності яких потребують залучення праці найманих працівників,  роботодавцями – СГД оформлено трудових відносин з  46 найманими працівниками.

Підсумовуючи зустріч, Марія Павлович наголосила, що кожна з наведених цифр — це не лише результат роботи, а й перспективи для збільшення надходжень та поліпшення умов життя мешканців району, у тому числі і за рахунок легалізації тіньових доходів. З коштів, що наповнюють бюджети, фінансуються заклади освіти та охорони здоров’я, вирішуються питання благоустрою району та міста .

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*