В Турківському районі проводитиметься місячник озеленення

images (1)З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району,створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовищаполіпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в районі з 16 березня до 16 квітня 2016 року проводитиметься місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а  16 квітня 2016 рокуДень довкілля.

Відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови Турківської райдержадміністрації, планується впорядкування, в тому числі приведення до належного естетичного та санітарного стану, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, територій садівничих товариств, очищення  та  впорядкування  придорожніх  смуг, лісонасаджень, водних джерел, річок, водоохоронних  зон  рік  району, очищення придорожніх канав для безперешкодного стоку поверхневих вод, обрізку дерев, в т. ч. в придорожніх смугах, встановлення на підпорядкованих територіях контейнерів для сміття.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*