В Турківському НВК відбувся ранок -реквієм “Пам’яті Небесної Сотні”

Сьогодні, 20 лютого, в Турківському НВК відбувся ранок -реквієм ” Пам’яті Небесної Сотні”, який підготували вихованці гуртка “Сокіл”та ” Джура” разом з педагогом- організатором Галиною Павлик. У заході взяли участь перший заступник голови Турківської районної державної адміністрації Микола Яворський,  боєць 29-ї Бойківської сотні Олександр Гав’як,  учасники АТО Василь Малетич та Юрій Брянчик. Хлопці розповіли про події п’ятирічної давності, що пережили і що відчували втрачаючи своїх побратимів.
Виступ учнів зібрав усіх, щоб у скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку – Героями Небесної Сотні, яких було вбито у мирний час ХХІ століття в центрі столиці нашої країни. У словах та піснях, які лунали зі сцени, учні закликали згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тому, гуртуймося, єднаймося задля жаданої перемоги, задля свободи, миру і незалежності!

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*