В Турківській ЦДБ відбулась презентація виставки – інсталяції «Чарівні мандри Жуль Верна»

_DSC3840[1]
5 лютого в Турківській центральній дитячій бібліотеці відбулась презентація виставки – інсталяції «Чарівні мандри Жуль Верна».
Цього року виповнюється 190 років з дня народження відомого французького письменника, класика пригодницької літератури Жуль Верна. Ще у ранньому віці у майбутнього письменника проявилась пристрасть до неймовірних пригод і подорожей. Свою дитячу мрію про далекі мандри письменник втілив у життя і багато подорожував по світу. Це були не пусті подорожі, багато з них стали основою пригодницьких романів з цілого циклу з загальним назвою «Незвичайні подорожі». За свою біографію Жуль Верн написав 66 романів, безліч повістей, п’єс. Користувачі районної бібліотеки для дітей познайомились ближче із життям і творчістю письменника – мрійника і фантазера на презентації виставки – інсталяції «Чарівні мандри Жуль Верна».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*