В Турківській державній адміністрації відбувся круглий стіл

Однією із найактуальніших та значущих ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» є поліпшення захисту прав і законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Головним напрямком вирішення проблеми соціального сирітства у нашій країні є створення та поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, як пріоритетних форм виховання, влаштування вищеозначених дітей в сім’ї усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку.

Сьогодні,  відбулося засідання круглого столу з сім’ями, які усиновили дітей під керівництвом начальника служби у справах дітей за участю фахівців служби у справах дітей  райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу з питань освіти райдержадміністрації, охорони здоров’я та  сімей усиновителів з дітьми.

Метою «круглого столу» було обговорено про стан здоров’я дітей, виховання, навчання, поведінкові особливості дітей, проблеми дітей, профорієнтація у виборі професії та про розвиток талантів та здібностей.

Від громадської організації «Червоний хрест» було вручено дітям солодощі та м’які іграшки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*