В Трускавці завершився Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ – 2013»

DSCF889515-16 листопада 2013 р. у плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проводився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з плавання «НАФТУСЯ – 2013» за участі 18 команд спортивних шкіл Києва (СДЮШОР №9), Рівного (ДЮСШ №2, ДЮСШ №3, та гуманітарна гімназія), Кузнецовська, Тернополя (КДЮСШ №1 та КДЮСШ №2), Ужгорода, Хмельницького, Івано-Франківська, Долини, Калуша, Львова (ДЮСШ ім. Ю. Кутенка та Аквапарк «Пляж»), Червонограда, Миколаєва, Дрогобича та Трускавця.

Організатори турніру – відділ освіти Трускавецької міської ради, федерація плавання Львівської області та Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «Спортовець».Безпосереднім проведенням змагань займалась суддівська бригада з числа тренерів Трускавецького «Спортовця» (головний суддя – Богдан Смеречинський, головний секретар – Андрій Жгута).

На урочистому відкритті турніру з плавання учасників змагань вітали завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Михайло Шубак, завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віра Ільницька, голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Гостям та учасникам змагань свою майстерність показували вихованці Трускавецької циркової студії «Каскад» (керівник Микола Добровольський).

Всього у Трускавці змагалося понад 200 юних плавців. Всі призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Трускавецького ДЮСК «Спортовець», а переможці отримали пам’ятні подарунки від федерації плавання Львівської області та інформаційні журнали про плавання всеукраїнського видавництва «SWIM».

Серед трускавецьких плавців найкращого результату на Всеукраїнському турнірі «НАФТУСЯ – 2013» досягли вихованки Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Анастасія Мацюрак, яка виборола І місце на дистанції  50 м і ІІІ місце на дистанції 100 м у плаванні кролем на спині, а також Лілія Уєчко – І місце на дистанції 50 м вільним стилем.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*