В шести районних центрах області використовується автономне опалення

DSC_2603

У 2013 році  на тверде паливо переведено 15 котелень області, а в 6 районних центрах – Буському, Перемишлянському, Городоцькому, Жидачівському та Золочівському використовується автономне опалення, що в значній мірі забезпечує економію споживання природного газу – про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич на всеукраїнській селекторній нараді з питань проходження опалювального сезону та контролю за використанням газу під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Також він додав, що всі теплопостачальні підприємства області провели співбесіди  з НАК Нафтогаз України, який підтвердив до 70% розрахунків у різниці в тарифах через векселі.

Ліміти для бюджетних організацій за 3 декаду жовтня отримали 4 підприємства: Новий Розділ, Енергія Новояворівськ, Старий Самбір та Енергія Тепловодосервіс (Старичі).

Богдан Матолич відзначив, що Львівтеплоенерго та інші теплогенеруючі підприємства Львівської області дотримуються теплового режиму.

Зазначимо, що у Львівському регіоні  в роботу запущені всі 1373 котельні. До системи теплопостачання підключено 191 лікарню (100%), 1366 шкіл (100%), 505 дошкільних навчальних закладів(100%).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*