В.Шемчук: «Ми прагнемо, щоб економічний прорив розпочався зі Львівщини»

IMG_6301

Сьогодні історичний день для електротрансу України та всіх українських громадян, адже ми презентуємо перший високотехнологічний продукт, який буде запущено на заводі «Електрон». Про це заявив голова Львівської ОДА Віктор Шемчук під час презентації першого вітчизняного низькопідлогового трамваю виробництва ПАТ «Концерн-Електрон».

Керівник області висловив вдячність керівництву та усім працівникам заводу «Електрон» за те, що спільними зусиллями вони активно впроваджують програму щодо оптимізації національної економіки, запропоновану Президентом України та Прем’єр-Міністром України. Окремо він також подякував громаді міста Львів, яка повірила та підтримала ідею Концерну «Електрон».

«Я переконаний, що цей новий сучасний трамвай нікого не розчарує. А також сподіваюсь, що технологічних прорив, прорив в економіці розпочнеться саме зі Львівщини», – додав Віктор Шемчук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*