В. Шемчук: Львівщина зацікавлена, щоб італійський бізнес був активно представлений у нашому регіоні

DSC_26321

14 травня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся із Консульським кореспондентом по західному регіону України Посольства Італійської Республіки у м. Києві Джанлукою Сарделлі.

На початку зустрічі голова Львівської ОДА відзначив, що для нашої області дуже важливою є співпраця з дипломатичними колами Італії, адже українська діаспора в Італії досить велика. Він додав, що  Львівщина зацікавлена  в тому, щоб італійський бізнес був активно представлений у нашому регіоні, а туристи з Італії частіше відвідували нашу область.

Водночас   Джанлуко Сарделлі поінформував голову облдержадміністрації про зміни в консульській мережі Італії, яка перебуває в Україні: «Крім Посольства в Києві, планується відкриття Почесних консульств  у Львові та Одесі,  а в  Харкові та Донецьку знаходитимуться представництва Італії в Україні», – зазначив він та звернувся з проханням до очільника області  підтримати ініціативу відкриття консульства Італійської Республіки  у Львові.

Під час зустрічі сторони також обговорили питання покращення  реагування представників правоохоронних органів на звернення  іноземців, які  перебувають на Львівщині, а також поліпшення роботи працівників митниці.

«Ці питання знаходяться на контролі Львівської ОДА, тому якщо матимуть місце такі звернення, вони будуть врегульовані ближчим часом», – запевнив керівник області.

Окремою темою для обговорення стало питання подальшої співпраці в галузі  медицини, зокрема в оздоровленні дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*