В сесійній залі Турківської районної ради голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів робочу зустріч

DSC_005124 травня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка побував з робочим візитом в Турківському районі. В сесійній залі районної ради голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів робочу зустріч з керівниками районної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій і представниками громадських організацій району. На зустрічі також  присутні голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, в.о. начальника Головного управління Національної поліції України у Львівській області Дмитро Загарія, начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук.

Виступаючи перед присутніми в залі, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що проблем на Турківщині і в області є багато. Їх не вирішити за один місяць чи один рік, бо ці проблеми створювалися десятиліттями.

Проте, в даний момент перед усіма жителями нашої держави стоїть головне завдання – відстояти єдність і незалежність Української держави та дати рішучу відсіч сепаратистам і московським агресорам. «Я з розумінням ставлюся до переживань матерів, сини яких беруть участь в антитерористичній операції на сході України, і почуттів тих матерів, які допомагають своїм синам уникнути призову до війська. Але якщо ми не будемо воювати з російськими загарбниками в Донецькій чи Луганській областях, то війна прийде до нас», – акцентував Олег Синютка. Далі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відповів на запитання присутніх та вислухав їх пропозиції. Виступаючі зверталися за допомогою до керівника області щодо:  недопущення вживання алкогольних напоїв в громадських місцях під час проведення спортивно-масових заходів, зокрема під час проведення футбольних матчів на стадіоні м.Турка; щодо перевірки законності передачі ставків  міського парку у власність окремих громадян та переведення їх у землі сільськогосподарського призначення; щодо зволікання з розглядом та незаконності закриття проваджень по кримінальних справах, що стосуються громадян району; щодо отримання відповідної дозвільної документації для введення в дію рентген-апаратів Турківської комунальної центральної районної лікарні та Боринської міської лікарні; щодо правомірності використання земельної ділянки; щодо щоденного руху електропоїзду Мукачево-Ужгород-Сянки до станції Турка; щодо дотримання графіку руху автобусів за маршрутом Турка-Львів після 18.00 год ; щодо проведення наради з головами місцевого самоврядування Турківського району із залученням громадськості з питань децентралізації і територіальної реформи, звернувши увагу на те, що її реалізація не впливає на ліквідацію районів та не приведе до закриття шкіл та медичних закладів в сільській місцевості.

Після відвертої розмови з жителями Турківщини голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду з керівництвом Турківської райдержадміністрації і силових структур району.

Опісля поїздка в с.Нижню Яблуньку, де відбулася зустріч з жителями села та генпідрядником будівництва Нижньояблунської ЗОШ І-ІІІ ст. Головою облдержадміністрації Олегом Синюткою дано доручення УКБ ЛОДА підготувати потижневий план здійснення будівельних робіт та розпочати роботу найближчим часом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*