В селі Мельничне Турківського району з 20 по 28 липня 2017 року діяв дитячий наметовий табір «Острів скарбів»

20170728_153932

табір

В селі Мельничне Турківського району з 20 по 28 липня 2017 року діяв дитячий наметовий табір «Острів скарбів». Організували наметовий табір гр.США Джейс Патрік Мак Кен та директор приватного дитячого будинку «Нове життя» Рейнолдс Уляна. Задіяні були всі працівники приватного дитячого будинку «Нове життя», волонтери з США, м.Львова  та повнолітні вихованці даного будинку. Взяли  участь у відпочинку діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та інші діти жителів Турківщини.

Організатори облаштували велику територію  для проведення табору:  огородили сіткою, провели освітлення території, розмістили зони для відпочинку та палатки для хлопчиків і дівчаток,  облаштували місце для волейболу та футболу, встановили туалети, душові кабінки, умивальники для миття рук, встановили хорошу сцену для проведення культурних програм,  навпроти сцени розмістили лавочки , встановили велику палатку для  харчування,  басейн, до якого була підведена вода із свердловини та встановлена сонячна батарея для підігріву води. Під час дії наметового табору  проводилися спортивно – культурні та пізнавальні заходи у вигляді змагань, концертів, вікторин та молитов. В наметовому таборі відпочило 70 дітей.

В закритті табору взяли участь заступник начальника – начальник відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Турківської РДА Марія Лило, головний спеціаліст відділу з опіки, піклування та усиновлення І.Ільницька, Завадівський сільський голова М.Сакаль та дільничний інспектор Турківського ВП М.Корчинський.  Кожен із запрошених виступив із подякою, переглянув слайди про проведену роботу табору у вигляді конкурсу «Найкраща усмішка», «Найшвидший футболіст» «Дорога перешкод» та про інші події табору. Також від голови Турківської районної державної адміністрації О.Лабецького були вручені подяки засновнику гр.США Джейсу Патріку Мак Кену, директору  ПДБ «Нове життя» Рейнолдс Уляні Василівні та директору філії ПДБ «Нове життя» Монастирському Михайлу Ігоровичу за організацію проведення наметового табору. В кінці провели спільну подячну молитву, вручили подарунки та сертифікати кожній дитині.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*